Czytelnia

Czytelnia to miejsce OBOWIĄZKOWE dla ludzi, którzy myślą o zarabianiu dużej kasy. Możesz znać wiele różnego typu sposobów na zarabianie i rzeczywiście zarabiać fajne pieniądze, ale jeśli chcesz czegoś więcej, bo wiedzy nigdy za dużo to poświęć dziennie przynajmniej chwilę na czytanie książek związanych z rozwojem, biznesem i ogólnie sukcesem. Wydawnictwo złotych myśli ma pełno tego typu książek w swojej ofercie.


Poniżej podałem Ci kilka interesujących propozycji, które mi osobiście bardzo się spodobały i dały niezłego kopa do działania 🙂


Ta książka to bez dwóch zdań pozycja obowiązkowa. Opowiada o tym, że aby stać się bogatym, nie potrzebujesz wyższego wykształcenia ani nawet specjalnych umiejętności. Rozwiewa też mit, że aby stać się bogatym, musisz mieć duże dochody. Pozwala inaczej spojrzeć na sposób zdobywania pieniędzy i przede wszystkim dowiesz się tu jak sprawić, aby to pieniądze pracowały dla Ciebie, a nie Ty dla pieniędzy. Tak więc jeśli borykasz się z finansami, zarabiając jedynie na skromne życie to wiedz, że ta książka może to zmienić. Wiadomo, że sama książka nie odwali za Ciebie całej roboty, wiedza to jedno a jak jej użyjesz to drugie. Dlatego pamiętaj, że książka nie daje gotowej recepty ani nie zagwarantuje Ci, że staniesz się od razu bogaty, ale może stanowić punkt zwrotny w Twoim życiu i daj Ci wiele do myślenia. Mnie osobiście bardzo zmotywowała do działania i bazując na własnym doświadczeniu mogę Ci ją gorąco polecić.

 

 


Masz tak czasami, że nie robisz czegoś co jest dla Ciebie ważne, bo Ci się nie chce? Jeśli tak to może to wynikać z tego, że masz kiepską samodyscyplinę. No ale na szczęście jest książka taka jak ta, która z jednej strony motywuje do działania, a z drugiej uświadamia Ci, że to Ty jesteś odpowiedzialny za swój sukces. Znajdziesz tu pełno praktycznych porad mających na celu zwiększyć Twój poziom samodyscypliny i to w różnych sferach Twojego życia. Książka jest naprawdę bardzo ciekawa i można z niej wynieść sporo cennej wiedzy.