Jeden z najlepszych sposobów na zarobek w sieci!

Dowiedz się jak zarabiać na odszkodowaniach z firmą Kompensja

Program partnerski Kompensji to jeden z najlepszych sposobów na zarobek w sieci z jakim miałem okazję się zetknąć w ostatnim czasie. Jest on w pełni darmowy i jedynie czego będzie od Ciebie wymagał to pełnoletności oraz zaangażowania. Jednak zanim przejdę do omówienia wszystkich szczegółów to najpierw pokrótce omówię w czym specjalizuje się sama firma.

Kompensja to firma, która zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań. Na świecie niemal notorycznie zdarzają się jakieś wypadki. Mogą to być wypadki drogowe, wypadki przy pracy, uszkodzenia mienia i wiele innych. Są to zdarzenia, za które nierzadko można uzyskać dość spore odszkodowanie. Niestety ludzie nie są świadomi swoich praw i nie wiedzą ile za co mogą dostać. Godzą się na to co dostaną od ubezpieczyciela i tu właśnie wkracza kompensja, która stara się o jak najwyższe odszkodowanie. Nie pobiera za to żadnych opłat poza prowizją, która jest uzależniona od odszkodowania jakie im się uda uzyskać. Firma cieszy się dobrą opinią co w sumie można przeczytać w różnych miejscach np. tutaj.

Na oficjalnej stronie kompensji można przeczytać o kwotach jakie udało im się uzyskać dla swoich klientów. Aby to sprawdzić wystarczy przejść do zakładki „Nasze sukcesy”. Jak widzicie kwoty są nie małe i to jest dobre miejsce, żeby powiedzieć na czym możecie zarabiać.

Firma oferuje swój program partnerski, do którego możecie zarejestrować się tutaj. Polega on na tym, że polecacie klienta, który miał jakiś wypadek. Oni się z nim kontaktują i starają się mu pomóc w uzyskaniu jak najlepszego odszkodowania. W zamian za pomoc dostają wcześniej ustalony z klientem procent od uzyskanego odszkodowania, a wy za polecenie dostajecie 5% z ich prowizji.

Przykład:
Firma ustala 20% prowizji i uzyskuje dla klienta 100.00 odszkodowania.
Ich prowizja wynosi 20.000 z czego Ty dostajesz 5%
Co sprawia, że w tej sytuacji jesteś bogatszy o 1000.

Powyższy przykład opiera się na warunkach klubowicza. Jeśli chcesz zajmować się tym bardziej na poważnie i działać na warunkach agenta to Twoja prowizja będzie zdecydowanie większa, ale o tym już musisz poczytać na stronie w regulaminie klubu kompensja.

Najlepsze jest to, że możesz tu nawet zarabiać na samym promowaniu programu partnerskiego. Otóż jeśli w powyższym przykładnie to wasza polecona osoba była tym co zarobił ten 1000 (5%), to wy dostajecie dodatkowe 2% czyli 400 w tym przypadku. Oczywiście wasza polecona osoba nic na tym nie traci. To nie jest zabierane z jego pieniędzy.

Podsumowując:
– Uczestnictwo w programie jest w pełni darmowe;
– Aby uczestniczyć w programie musisz mieć ukończone 18 lat;
– Rejestracja zajmuje dosłownie kilka minut.

Zarejestruj się i sprawdź, bo może to jest to w czym właśnie osiągniesz sukces!

Przejdź do strony i zacznij zarabiać

Posted by Smak Zysku