Program, który daje 50 zł na start ZA SAMĄ REJESTRACJĘ

eBroker Partner to program, który jest już na rynku od dobrych paru lat i nadal się cieszy sporym zainteresowaniem!

eBroker Partner to program, a właściwie sieć programów, która ma w swojej ofercie głównie produkty finansowe. Są to konta bankowe, lokaty, kredyty, pożyczki, ubezpieczenia i wiele podobnych. Na eBroker Partner możecie znaleźć również inne oferty niż te bankowe. Jednak jest ich zdecydowanie mniej. Program ten głównie skupia się na produktach finansowych. Co ciekawe za samo przystąpienie do programu i zarejestrowanie się już dostajemy na start 50 zł. Dla niektórych może się to wydawać dużo. Jednak w porównaniu do zarobków jakie możemy tutaj wyciągnąć to wcale nie jest tak dużo. Osoby bardzo mocno angażujące się w ten program potrafią nawet wyciągać sumy pięciocyfrowe w skali miesiąca. Wiadomo, że takich pieniędzy nie zarabia się od razu. Jednak jeśli ktoś jest pracowity i ma smykałkę do pozyskiwania klientów to jest to możliwe. Pomóc nam może w tym również nasza własna strona internetowa, na której możemy umieszczać reklamy z programu.

 

PASAŻ HANDLOWY

Do samego udziału w programie potrzebujemy głównie chęci do pracy i zaangażowanie. Co więcej eBroker Partner daje nam od razu po rejestracji swój własny pasaż handlowy. Jest to strona, która zawiera wszystkie aktualne oferty programu i jest ukierunkowana pod nasze linki polecające. Tutaj masz przykład mojej strony z programu eBroker Partner. Jeśli ktoś kupi coś przez Twój pasaż handlowy to ty zarabiasz na tym pieniądze i to często nie małe pieniądze. Osoby, które nie mają specjalnie rozwiniętych stron internetowych, zazwyczaj szukają klientów poprzez social media. Przykładem mogą tu być osoby działające przez facebooka. Słyszałem, że niektórzy tak potrafią trafiać do ludzi, że nawet z fanpage mniejszym niż 100 polubień są w stanie wyciągać kwoty czterocyfrowe.

 

OPINIA O PROGRAMIE

Ostatnimi czasy opinie programu psuli ludzie, którzy obiecywali duże możliwości zarobkowe w tym programie. Następnie od razu gdy nowy uczestnik zarejestrował się z ich polecenia to wysyłali mu swoje reflinki do różnych kont bankowych i kazali się rejestrować. Po czym urywali kontakt i zostawiali ludzi na lodzie bez żadnych wskazówek. Teraz pewnie niektórzy się zapytają co w tym było takie strasznego. Dla niektórych było to straszne, ponieważ są takie osoby co po zarejestrowaniu się do programu zakładają z swoich linków afiliacyjnych konta w różnych bankach. Dzięki temu taka nowo zarejestrowana osoba jest w stanie na start zarobić sobie nawet coś około 1000 złotych, wypełniając kilka wniosków. Jeśli jednak ta wcześniej wymieniona osoba wysłała takiemu nowo zarejestrowanemu partnerowi swoje linki afiliacyjne to ten już nie mógł sobie w ten sposób zarobić. Tamten zaś przytulił całkiem ładnej pieniądze. Ja osobiście odradzam rejestrowanie się z własnych linków afiliacyjnych. Według mnie jest to po prostu nieetyczne. Do programu afiliacyjnego dołączam po to, żeby osobie przeznaczającej pieniądze na reklamę dostarczyć jak najwięcej klientów. Mam tu na myśli takich prawdziwych klientów, którzy są w pełni zainteresowani danym produktem. Wtedy dopiero czuję, że dostałem pieniądze za dobrze wykonaną pracę i z tego mam satysfakcję.

 

PODSUMOWANIE

Uważam, że eBroker Partner to bardzo ciekawy program z bardzo obszerną gamą produktów finansowych. Pieniądze jakie dostajemy są uzależnione od efektów naszej pracy. Tak właściwie to w każdym momencie możemy z niego zrezygnować, więc tym bardziej nic nie szkodzi nam spróbować. Kto wie może właśnie trafiłeś na coś co w przyszłości stanie się Twoim głównym źródłem dochodu. Jeśli interesuje Cię tematyka programów partnerskich i chcesz trochę o nich poczytać oraz chciałbyś zobaczyć jeszcze inne moje propozycje to zapraszam Cię do zakładki programy partnerskie. Tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Posted by Smak Zysku