Sposób na zarobek dla KAŻDEGO!

Miałeś kiedyś tak, że trafiłeś na coś ciekawego w internecie i chciałeś się tym podzielić ze znajomymi? Teraz możesz na tym zarabiać!

Wszystko dzięki stronce Shortest, która umożliwia zarabianie na skracaniu linków. Tak to prawda, w dzisiejszych czasach można zarobić nawet na tym, że pokazujesz znajomemu jakiś śmieszny filmik w internecie. No dobra, ale na czym to polega? Cały sekret tkwi w tym, żeskrócony link prowadzi do reklamy, którą musisz oglądać przez minimum 5 sekund. Po tym czasie możesz ją pominąć, co przeniesie Cię na docelową stronę.

Przykład

Właśnie trafiłeś na ten wpis. Uznałeś, że jest on wart uwagi i warto byłoby się nim podzielić ze swoim znajomym. Co robisz? Logujesz się na swoje konto w Shortest, kopiujesz link do tego wpisu i wklejasz go w skracarkę na stronie (zdjęcie wyżej). Dzięki temu uzyskasz link skrócony, na którym możesz sobie kawałek grosza zarobić. Wysyłasz go znajomemu, który wchodzi w niego i widzie reklamę, po 5 sekundach może ją w prawym górnym rogu pominąć i trafia na ten wpis, a ty zarabiasz!

Proste? Oczywiście, że tak! Tak proste, że aż genialne. Można powiedzieć, że jest to kolejne miejsce gdzie można umieścić reklamę. Tylko, że tutaj nie musisz mieć własnej strony internetowej. Może zarobić tu każdy! Oczywiście wiadome jest, że osoby nie posiadające zasięgów to kokosów na tym nie zrobią, ale przyznajcie że ucieszylibyście się gdyby przez rok uzbierało się wam parę dyszek, a może nawet kilkaset złotych. Za robienie czegoś co i tak pewnie będziecie robić.
Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć jak to wygląda w praktyce zostawiam tu link do zakładki programy partnerskie. Pragnę jeszcze zaznaczyć, że strona akceptuje aż do pięciu wejść z tego samego ip w ciągu dnia. Rejestracja jest bardzo prosta, więc jeśli jeszcze się nie zarejestrowałeś to nie czekaj i zrób to teraz!

Przejdź do strony i zacznij zarabiać!

Posted by Smak Zysku