Zarabianie na koszulkach z własnym nadrukiem

Koszulkowy biznes w kilku krokach!

Czy wiedziałeś o tym, że w dzisiejszych czasach możesz sprzedawać produkty z własnym nadrukiem i nie potrzebujesz na to ani grosz? Jedyne co potrzebujesz to komputer z dostępem do internetu, czas i trochę kreatywności. Zatem jeśli myślałeś już kiedyś o robieniu czegoś takiego, ale zaniechałeś swój pomysł ze względu na brak środków finansowych lub brak wiedzy dotyczącej prowadzenia biznesu to ten sposób jest dla Ciebie. Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na CupSell. Rejestracja przebiega bardzo szybko i przyjemnie. Właściwie to strona przez cały czas prowadzi nas za rączkę. Co do samego CupSella to jest to strona, na której sprzedaje się kubki, koszulki i inne tego typu rzeczy z własnym nadrukiem. Najlepsze jest to, że my dostarczamy tylko nasz unikatowy wzór. Wszystkim innym zajmuje się CupSell.

No dobra, ale w jaki sposób można na tym zarabiać. Jeśli już otwarłeś swój sklepik i masz jakiś ciekawy tekst lub wzór własnego autorstwa to możesz go nanieść na produkty. Przykładem może być koszulka. Nanosisz swój wzór graficzny na koszulkę, dodajesz opis i ustalasz swoją prowizję. CupSell ma tak, że już na starcie ma własne ceny za określony produkt. Ty ustalasz prowizję, która zostanie dodana do ceny produktu i trafi do Ciebie jeśli ktoś ten produkt kupi. Jak już masz sklepik i własne produkty to teraz wystarczy, że trafisz z nimi do osób, które będą chcieli je kupić. Tutaj przydałoby się mieć jakiś fanpage, kanał na YouTube lub prowadzić jakiegoś bloga. Wtedy łatwiej by było ten sklepik promować. Jednak nie jest to jakiś wymóg. Można również założyć sklepik o jakieś określonej tematyce, poczytać trochę o pozycjonowaniu go. Ewentualnie w późniejszym czasie można założyć jakiś fanpage, który by go promował. Ważne jest, aby ustalić już na samym początku do jakiej grupy odbiorców chce się trafić, a następnie zmierzać w tym kierunku.

 

Podsumowanie

CupSell to sposób na zarobek dla ludzi jednocześnie kreatywnych i cierpliwych. Konkurencja jest dość spora i jeśli na starcie nie ma się zbudowanej grupy odbiorców to może być ciężko się przebić. Nie jest to jednak nie możliwie, a spróbowanie nic nie kosztuje. Sam posiadaj swój sklepik na CupSellu, który można zobaczyć tutaj. Jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że budowanie takiego dobrze działającego sklepiku wymaga czasu i nie należy się zniechęcać na samym starcie. No chyba, że po kilku dniach uznasz, że nie jest to coś co Cię interesuje.

Posted by Smak Zysku